המלצות

רוב המשקיעים פחות מעוניינים להחשף בשמם המלא ותמונה באתר שלנו ואנחנו מכבדים אותם.
במידה ותרצו לדבר עם משקיעים שלנו שהשקיעו דרכנו נשמח להעביר לכם מספר פלאפון לאחד מהממלצים שלנו.

ע.מ- "השירות שלו מצוין, ליווי מהתחלה עד הסוף, הצגת תמונת מלאה. כשכנסתי לתוך השקעה קיבלתי ממנו תמונת מראה מלאה של כל הסיכונים וכל הזדמנויות בהשקעה הזו.
לגבי לוח הזמנים הבנתי שיכול להיות עיכוב אבל רועי שיקף לי את זה מהתחלה.
מתחילת הפרויקט הוא הציג את עלויות הפרויקט, מיסוי באנגליה, רווח צפוי, רווח לאחר מיסוי. רועי נתן לנו גם תמונת מצב אם למשל הכל הולך כמתוכנן או אם יש חריגה. הוא ירד איתנו לרזולוציות מאוד מדויקת ומעבר לזה ככל שהפרויקט התקדם ממש אפשר לראות את זה. כל שלב של התקדמות הבנו מה יקרה. הוא דואג להתקשר ולעדכן ברמה של עדכון של התקדמות בניה וגם שינויים כללים באנגליה, למשל בעקבות הקורונה ביקוש והיצע, אנחנו מקבלים תמונת מצב מלאה. הוא מעדכן אותנו אם היה חוסר הסכמה עם הקבלן והוא דואג לאינטרס שלנו בעניין.
לא בחרתי ברועי בגלל שהוא הציג את השקעה הכי אטרקטיבית אל מול השקעות אחרות שראיתי. הוא נראה הכי אמין וירד הכי לפרטים וגם לא התבייש להציג את הסיכונים ואיך הוא מגדר אותם. הוא הציג לי תמונת מצב מאוד מקצועית הוא לא ניסה לייפות את המצב. ראיתי שהוא בן אדם מאוד אמין זה גם התברר לאורך הפרויקט. בחרתי בו בגלל שהוא נראה הבן אדם הנכון.
הייתה לי הכירות אישית איתו לפני. מישהו מהמשפחה שלי מכיר אותו. ובלי קשר שהכרתי אותו מאוד טוב ווידאתי עם אנשים שעבדו איתו וסמכתי על המלצות שנתנו עליו.
נ.י " הוא נותן שירות מאוד טוב ואישי, הוא שם דגש על הפרטים הקטנים. הוא יורד לפרטים שבעיניי זה מאוד חשוב".
השירות שלו מאוד טוב, מאוד שקוף, נותן דיווחים ועדכונים כל הזמן על מה שקורה.
לפני שחתמנו על החוזה גילינו טעויות והוא בדק את כל הדברים עם עורך הדין מאנגליה. כל שאלה שיש לנו הוא חוקר ומברר לעומק. הוא נותן מענה מעולה ורואים שהוא מאוד בקיא בפרטים. יש עיכובים בבניה זה לא משהו שקשור לרועי, ידענו שזה עלול לקרות. אני מכיר את זה מקרוב מהתחום.
ג.ש. "השירות של רועי היה מעולה. מאוד שקוף, זמין, נותן הפקה של מידע אמין רציני ומעמיק באופן שוטף. יש בתחום הזה כל כך הרבה שרלטנים אז אני חושב שהוא אחד האנשים היותר אמינים."

א.ש. " איכות השירות של רועי מעולה, זמן התגובה של רועי קצר ביותר, אדיבות ומקצועיות שלו מתבטאת בהצגת נתונים מעמיקה לאין שיעור יותר מכל גורם אחר שהייתי אתו בקשר. "

ט.מ- "השירות של רועי טוב מאוד. מבחינתי היה מאוד מקצועי בתהליך ומאוד ישר ושקוף. הציג בצורה מאוד הגונה את החסרונות והיתרונות בתהליך כולל את הסיכונים ואת גידור הסכנות. גם לפני השקעה וגם אחר החתימה הליווי שלו היה מדהים. אני מקבל בפוש את כל מה שקורה והוא תמיד עם יד על הדופק. גם הליווי לאחר החתימה היה מדהים הוא לא זרק אותנו למים. תמיד זמין תמיד חוזר אלי שאני מתקשר. הוא ישב איתי כמה זמן שרציתי על כל הדברים. אפשר להגיד שהוא ישב איתי בצורה חופרת אפילו מעבר למה שרצינו לשמוע. הסביר לנו כל פרט ופרט.

לא היו לנו עיכובים. הוא התריע שמבחינת הפרויקט יהיה איזה עיכוב קטן בגלל הקורונה והוא אמר לנו לפני שחתמנו שיכולים להיות עיכובים והוא הסביר לנו איזה מהלכים הוא עושה כדי לגדר את השקעה. ואנחנו מקבלים היום עדכונים שוטפים על מה שקורה. העסקה שלנו בנויה עם חוזה קדימה. המקום מאוד יציב מבחינת השכרה.

הגעתי אליו מהכרות ובררתי עליו עם אנשים שעבדו איתו. שמתי את התשואה והשקעה במקום השני. לי אישית היה חשוב לעבוד עם אדם מקצועי וישר. הסיבה שהלכתי עם רועי זה בגלל רועי. לי אישית יותר חשוב מהשקעה זה עם מי לעשות אותה ומי מנהל אותה. הציגו לי השקעות אטרקטיביות יותר אבל אתה נפגש עם אנשים אחרים ורואה שהם מנסים לעקוף אותך והם מנסים לעשות לך דברים לא ישרים ולא מציגים את כל התמונה . מבחינתי העבודה עם רועי הייתה בגדר גידור סיכונים הכי טוב שיכול לעשות כי כל מקום שלא תלך אליו לעולם לא תדע מה באמת קורה שם. מבחינתי מנהל ההשקעות זה הדבר שהכי חשוב בהשקעה כזו."
א.ז " איכות השירות של רועי מצוינת. היה זמין לי כל הזמן וגם נותן הרבה עדכונים בלי שביקשתי. איש מאוד נחמד. אנחנו יחסית די בתחילת התהליך, וכרגע לא היו עיכובים מיוחדים. לגבי לוח הזמנים זה לא שהוא הבטיח משהו שלא קרה. יש עיכובי קורונה אבל זה לא בידיים שלו. הוא הציג לנו את כל הנתונים בצורה מאוד רחבה והוא הסביר כל הסיכונים והסיכויים.

הגעתי לרועי כי מישהו המליץ לי עליו וזה מישהו שאני מכיר וסומך. העסקה שרועי הציע לנו נראתה הוגנת וכדאית. נכנסתי לעסקה בגלל שרועי מאוד אמין והגורם המפנה אמין.
נתתי 9 לשירות כי נדיר שיש אצלי 10 "
מ.ש. "רועי מקצוען אמיתי, מכיר כל פרויקט לפרטים שאפילו לא חשבתי לשאול.
לוקח את ניהול ההשקעה כאילו מטפל בהשקעה אישית שלו.
מעדכן בכל דבר בזמן אמת.
בקיצור – אם אתם מחפשים משהו חכם לעשות עם הכסף שלכם- אל תחשבו פעמיים, רועי הוא הכתובת!"
ש.ב. "רועי אדם אמין וישר, ממליצה לכל מי שמעוניין להשקיע לעשות את זה איתו"

ד.ב. "אני רוצה להודות לך באופן אישי, באמת הייתה הרגשה של אכפתיות ודאגה ללקוח, אין ספק שכישורך יעמדו לך בעתיד. הרבה בהצלחה!"